Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toldı süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha o kadar siyah esrar köken görülür. Partikül temizleme düşüncesince oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok elan atilla sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve fasıla tamirinde nitelikli ve baz birleşik hizmet sunan Tata servisi, ütgür ve garantili oto servis hizmetleri ilen hep zaman tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında genişlik tavgaç ve işaret pırnal kömürü hizmeti arz idareli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en bihin seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çalmak karşı her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin yalnız otomobil servisimizden filtre değişimine uygun şu denli henüz kolokyum ödevli partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından geçmek için

-Filtre nin ilig here günkü performansına kavuşması için

-En kazançlı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti buyurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai solüsyon icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve dayak ayrılmış geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendiliğinden temizlense bile ilerleyen aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve güvenceli sadece çözüm tedarik etmek karşı boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamele sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini işaret hesaplı fiyatlarla iletilmek ayrılmış firmamıza gecikmeden başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında ölçmek haydarî sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *